TRTR
EN EN
TR TR

Hakkımızda
Image description

Hakkımızda

Firmamız 2006 yılından beri Scania, Volvo, Renault, Daf, Iveco, Man ve Mercedes markalarının orijinal ve yan sanayi parçalarının ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Firmamız ürünleri ise Fahrtech ® markası ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunulmaktadır.

Şirketimiz güçlü bilgi birikimi, sektörün önde gelen oyuncuları ile karşılıklı iyi ilişkileri neticesinde müşterilerimizden gelen taleplere fiyat ve kalite açısından optimum bir hizmet sağlamaktadır. Şirketimiz yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize ağır vasıta yedek parça sektörünün yanı sıra farklı sektörlerde makina tedariği ve danışmanlık konularında da hizmet vermektedir.

Firmamız Avrupa, Ortadoğu ve Afrika için bir kavşak noktası olan İstanbul’da bulunmaktadır. Değişen konjonktür sonrasında, bölge müşterilerimize, kazan – kazan felsefesi ile karşılıklı güven esasına göre kurulmuş ve ahlaki ve yasal kurallar çerçevesinde ülkemizde yatırım ve danışmanlık konularında da hizmet vermektedir.

İnter otomotiv, sağlıklı ve sürdürülebilir bir büyüme, çalışanlarımızın, müşterimizin ve çözüm ortaklarımızın memnuniyeti, mevcut kaynaklarımızın yerinde ve verimli kullanılmasını şirket politikası olarak görmektedir.